O mně

Jmenuji se Milada Svobodová. Narodila jsem se ve znamení střelce začátkem šedesátých let. Od mládí mne rodiče vedli k lásce k lidem, přírodě a bylinkám. Jsem doporučenou terapeutkou Dornovy metody a Dornovy metody plus se zdravotnickým vzděláním. Vystudovala jsem farmacii. Bylinky mne zajímají a provázejí celý život.

Zajímám se o alternativní medicínu, zdravou výživu a zdravý životní styl, roky studuji čínskou medicínu, otázky zdravé a správné výživy. Touha po co nejdokonalejším poznání lidského těla mne přivedla k Dornově metodě, technikám myofasciálního uvolnění, cvičení sm systému, jógy a dalších podpůrných a alternativních metod směřujících k jednotě těla a duše. Fascinuje mne, jak moc důležitá pro zdraví je výběr potravin, psychické rozpoložení, naladění, víra, ......... a jak úzce všechno se vším souvisí.

Mám ráda lidi, zvířata, přírodu, místa kde žiji, život. Těší mě, že mohu pomáhat nasměrovat lidi na cestu jak se zbavovat bolestí a znovu nabýt novou, čistou energii a radost ze života.

S díky, s úctou a pokorou svým rodičům, partnerovi, dětem, mým učitelům a vesmíru ………….